Prezenty to rzecz piękna, przyjemna i… trudna. Zazwyczaj chcemy jak najlepiej dla obdarowywanej osoby, ale mnogość wyboru sprawia, że gubimy się i ostatecznie co roku tuż po Bożym Narodzeniu można natknąć się na prezenty nietrafione. 

Poradników prezentowych jest pełno - ja nie będę bawić się w dziadka, babcię i wujostwo, bo każdy ma własne upodobania. Jedyne, co mogę zrobić, to przedstawić prezentownik bardzo subiektywny, czyli dedykowany komuś lubiącego rzeczy proste, dobrej jakości, ponadczasowe, rzeczy z kręgu kultury i sztuki. 

Tak, są tu propozycje LAIF. Wybieram tam takie rzeczy, które sama chciałabym mieć - proste. 

Naszyjnik - Swarovski - link

Bransoleta - Swarovski - link

Torebka Coach - link 

Szal z mieszanki wełny merino i kaszmiru - laibrand.pl - link 

Chusta z czystego jedwabiu typu twill - piękna, klasyczna i duża, zatem daje ogrom możliwości wiązania - laifbrand.pl - link

"Italia na talerzu" - link 

Idealna książka dla miłośników kuchni włoskiej, ale powiedzmy sobie szczerze: kto nie kocha kuchni włoskiej? Wspaniały album na temat kuchni i kultury Włoch. Dużo do odkrycia i usystematyzowania, dowód na to, że w tym kraju wszystko kręci się wokół jedzenia. 

"Biblioteka szaleńca"  - link

Książka dla fanów literatury, miłośników historii oraz poszukiwaczy wszelkiego rodzaju kuriozów. W komplecie można kupić z innym tytułem:

"Galeria szaleńca" - link

...czyli tym razem coś dla miłośników sztuki. Obydwie książki świetnie się uzupełniają. 

LAIFbox to zestaw wyselekcjonowanych, wysokiej jakości kosmetyków polskich marek oraz świecy i praktycznej siatki zakupowej. Całość zapakowana jest w estatyczne pudełko, gotowe na prezent. Wartość zestawu wynosi ponad 400 zł, ale jest on dostępny w cenie 279 zł. 

- link

YSL Rouge Volupte

- kolor Nr. 150 - NUDE LINGERIE jest odcieniem przepięknie cielistym, a jego nazwa idealnie oddaje charakter odcienia - to bielizna dla ust

- link

Zestaw Biotherm Lait

- zestaw do ciała może i nie jest efekciarski, ale efektowny jest i dobrze robi skórze. Uwielbiam to mleczko, jeszcze bardziej lubię masło z tej serii, ale wersja z masłem jest już wszędzie wyprzedana.

- link 

 

 

ZESTAW: Świeca o zapachu perfum Dark Amber 02 oraz szal z mieszanki wełny merino i kaszmiru - laifbrand.pl - link 

Zestaw: świeca o zapachu perfum Dark Amber 02 w ręcznie szlifowanym kloszu z podstawką - laifbrand.pl - link

ZESTAW: świeca o zapachu perfum 01 Amber oraz perfumiarski dyfuzor zapachowy - link 

Szlafrok Ralph Lauren - link

Piżama DKNY - link

Koszulka Etam - link

Kapcie Mohee z owczej wełny - link