Poznajecie to wnętrze? Nie wiem, czy ktoś spodziewał się, że zagości tu styl glamour. Razem z PEPCO ten kawałek mieszkania na poddaszu przeszedł małą-wielką metamorfozę. Zmieniłam krzesła, zmieniłam dodatki i sama się zdziwiłam, jak inaczej możne wyglądać wnętrze, jeśli tylko "zagramy" odpowiednimi przedmiotami. 

{ Po więcej inspiracji koniecznie zajrzyjcie na inspiracje.pepco.pl }

Sam glam!

Poprzedni charakter tego fragmentu mieszkania był zupełnie inny. Teraz nabrał odmiennego wyglądu. Nastrój wprowadziły dodatki PEPCO: lampa, koc, poduszki, lampa, pudełka, niezwykła taca i świece, świece, świece. 

Puszysty koc w romby: 20 zł

Poszewka: 10 zł

 

Świece i fasetowane szkło

Styl glamour idealnie gra ze świecami, bo fasetowane szkło cudnownie rozprasza światło i potęguje efekt. I jakoś tak, z tą bielą, zrobiło się jakby zimowo, prawda? 

Biel i czerń bardzo lubią styl glamour. Do tego znakomicie pasuje chłodna elegancja srebra, które - jak widać - wcale nie wyszło z mody.

Niekwestionowaną królową kolekcji glamour dostępnej w PEPCO jest taca z fasetowanymi elementami i lustrzaną podstawą (powyżej). Będzie idealna na świece, ale nie tylko - może po prostu pełnić rolę tzw. bomboniery, czyli pojemnika na czekoladki w pięknych sreberkach.

Taca: 60 zł / sztuka

Na bufecie stanęła lampa z fasetowaną podstawą, z dyskretnie połyskującym na srebrno kloszem. 

Lampa: 60 zł / sztuka

Pojedyncza ramka na zdjęcie: 10 zł

Taca: 60 zł

Świece w dużych, ozdobnych pojemnikach zdobią i pachną, czarując zimowymi, korzennymi zapachami. Gdy już je zużyjemy, mogą służyć za pojemniki do przechowywania przeróżnych drobiazgów.

Szkatułka na biżuterię: 30 zł

Ceny świec:  

Największa, w srebrnym szklanym słoju: 25 zł

Świeca z pokrywką w szklanym ryflowanym słoju: 15 zł

Świeca w szklanym żłobionym słoju bez pokrywki: 10 zł

Bieżnik: 15 zł

Podkładki pod kubki: 5 zł

Podkładki pod talerze: 7 zł


Szklane słoje dostępne są w stałej ofercie.

Cena: 20 zł

Cena świecy pojedynczej: 3 zł

Do tego na pewno pasują ozdobne pudełka pokryte welurową tkaniną. Jedno z nich to szkatułka na biżuterię z przegródkami, drugie pomieści... właściwie jakie tylko chcemy drobiazgi. Wieńczą je urocze chwościki.

Ceny:

Pudełko z chwostami: 20 zł

Pudełko - etui na biżuterię: 30 zł

Multiramka, cena: 20 zł

W kolekcji znajdziemy też puszyste tekstylia, poduszki, podstawki i przepiękne, srebrne lampiony.