Podkreślam, że nie jestem blogerką modową, ale w Internecie lubię robić coś, co do esencji blogowania należy: recenzować produkty.

O ten sweter dostałam - nie kłamiąc - jakieś kilkadziesiąt zapytań. Nic dziwnego, ładny, prawda?

I dobry jakościowo, a z tym są związane najczęstsze obawy dotyczące kupowania na AliExpress. Bo przecież nie widzimy produktu na żywo, a oddać... Jak tu oddać, gdy paczka idzie z Chin?

Czy kupienie dobrego jakościowego ciucha na AliExpress jest możliwe?

Jasne, że tak. Tym bardziej, że wielu z tych producentów eksportuje swoje ubrania na rynek europejski.

Ryzyk fizyk, myślisz sobie, kupujesz, czekasz - mniej więcej miesiąc. Oby towar był dobry, a gra warta świeczki.

W tym wypadku myślę, że jest.

Na sobie mam: 

Płaszcz - Zara

Buty - Zara

Sweter - kupisz tutaj

Spodnie Reserved - kupisz tutaj

 

Sweter jest miękki. Sprzedawca zaręcza, że to kaszmir. Jakoś nie wierzę, sweter kosztuje niewiele powyżej 100 zł - to NIE jest cena kaszmiru. Na pewno jednak nie jest to akryl. Mam już drugi sweter w tym modelu, tym razem kupiłam inny kolor i większy. Bo S będzie obcisłe na kogoś noszącego rozmiar 36. Jeśli zależy nam na luźnym, ale nie workowatym swetrze, polecam brać rozmiar L lub XL, jeśli nosimy 36. I tu jest problem, bo osoba o rozmiarze 38 będzie w tym swetrze nadal wyglądać dobrze, ale każda większa pani... no cóż, albo godzi się na obcisły sweterek, albo zrezygnuje. Ech, te dziwne rozmiarówki.

Sweter po praniu jest nadal znakomity. Prałam go - uwaga - w pralce w programie dla wełny, w środku przeznaczonym do prania tkaniny delikatnych. Nie zbiegł się, ani nie rozciągnął, choć ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby był nawet ciut szerszy i za każdym razem po praniu trochę go w rękach rozciągam. Skubany, nie defasonuje się!

Na sobie mam: 

Płaszcz - Zara

Buty - Zara

Sweter - kupisz tutaj

Spodnie Reserved - kupisz tutaj

A teraz najważniejsze: gdzie kupić?

Oto link do sklepu.

A tu znajdziecie link do sweterków. (Cena: ok. 123 zł)

Na zdjęciu są też spodnie, które niedawno pokazywałam na InstaStories, a o które również padło dużo pytań. To Reserved, które kupicie tutaj.

 

Poniżej inne przykładowe swetry tego sprzedawcy: