Pytania na Instagramie wyglądają tak:

"Iza, miesiąc temu pokazywałaś takie fajne...?"
"Kiedyś widziałam u Ciebie..."
"Mogłabyś podać linka to tego sprzed tygodnia?"

Wtedy przydaje się blog. Bo kiedy któraś osoba pyta o to samo, myślisz, że to trzeba uprościć. Siadasz, robisz wpis. Dzisiejszy sponsorują takie właśnie pytania. Uwierzcie, o spodnie dresowe pokazane na wakacjach dostaję jeszcze dziś prośby.

Hitowe zakupy z internetowego sklepu Lidla

Ach, zbawienie. Kiedy stacjonarnie nie ma, zostaje wiecznie dostępny online. A ponieważ weekend 12 i 13 października to weekend z darmową wysyłką w sklepie Lidla, okazja do wpisu jest podwójna.

Co do tej pory kupiłam, co pokazałam, co lubię?

Oto złota czwórka:

1. Spodnie dresowe CRIVIT®

Hit! Nieustannie poluję na czarne w swoim rozmiarze, bo te w kolorze "szminkowego różu" są moimi ulubionymi. Przebiły droższe dresy, znanych marek. Tkanina jest bardzo dobrej jakości, spodnie nie zmieniają kształtu ani po noszeniu, ani po praniu. I pięknie leżą.

Cena: 33 `zł

Kupisz tutaj.

2. Pościel z adamaszku

Bombowy zakup. Zapinana na zamek pościel wygląda pięknie nawet niewyprasowana. Jest przyjemna, wygląda elegancko i ponadczasowo. Jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na najmodniejszy len, to jest idealna alternatywa.

Cena: 69 zł

Kupisz tutaj.

3. SILVERCREST® Blender ręczny z zestawem akcesoriów, 600 W

Solidny, dobrze działający, wszystko robiący. Wymienne końcówki zmienia się bez problemu. Często piekę proste wypieki, niewymagające użycia miksera. Zamiast tego mam ten blender. Uwielbiam.

Cena: 59 zł

Kupisz tutaj.

4. Vileda Zestaw: wiadro i mop obrotowy

Cały mój parteru dom wyłożony jest płytkami. Oznacza to, że mop jest w użyciu często i intensywnie. Ten mop został po dwóch mniej udanych zestawach, których używanie było męką. Ten mop wyżyma się łatwo i prosto, a obrotowy mop gładko i dokładnie jeździ po podłodze. Nie trzeba się wysilać - główka się kręci i prowadzi niemal sama.

Cena: 99 zł

Kupisz tutaj.

Wiecie też, że jestem w trakcie remontu i meblowego odświeżania niewielkiego mieszkania na poddaszu. I już wiem, że sporo sprzętów i elementów wyposażenia pewnie wybiorę w Lidlu, m.in. ze względu na to, że budżet remontu został już przekroczony i trzeba zacisnąć pasa. Moje typy do "projektu M":

Projekt M - moje typy z Lidla:

LIVARNOLIVING® Wózek do serwowania

Mam takie miejsce, gdzie kończą się meble kuchenne. Ciach, jak od noża. Nie wiadomo, co tam postawić. Regał? Może nie. Wpadłam na pomysł, że w miejscu tym może stać taki właśnie wózek.

Cena: 149 zł

Kupisz tutaj.

Krzesła LIVARNOLIVING® z poliratanu

Modne, lekkie, można ich używać wewnątrz i na zewnątrz. Nie wspomnę o tym, że podobne modele w innych sklepach są średnio dwa razy droższe.

Cena: 279 zł

Kupisz tutaj.

MIOMARE® Pojemniki do przechowywania (Kwadratowy)

Wychodzę z założenia, że pojemniki i wszelkiego rodzaju kosze są potrzebne w każdym domu. ;)

Cena: 39,99 zł

Kupisz tutaj.

MERADISO® Dywan dwustronny 150 x 200 cm

Są dwa warianty i jest dylemat: czarny czy szary?

Cena: 79,90 zł (TAK!)

Kupisz tutaj.

SILVERCREST® Czajnik elektryczny

Czajnik elektryczny chyba powinien być ładny, skoro jest stałym elementem wystroju kuchni. Bo schować możemy prawie wszystko, ale czajnik... On stoi. Więc do mieszkania na poddaszu najprawdopodobniej trafi ten model. I tyko waham się: czarny czy biały. 

Cena: 79 zł

Kupisz tutaj.