Od niedawna - jak wiecie albo i nie - zajmuję się z Zalotką robieniem filmików na YouTube. To moje kolejne internetowe „życie”. Uczę się wszystkiego od podstaw, bo uczyć się lubię i wyzwania też mnie kręcą.

Problemy szybko spiętrzyły się w ilościach hurtowych. A to oświetlenie nie takie, a to sprzętu brak, a to czas, a to dźwięk. No właśnie, z tym dźwiękiem okazało się, że dałyśmy ciała dokumentnie, ale teraz mamy już mikroton i… ten regał właśnie. Po cóż on? Po to, by wytłumić nieco pomieszczenie, dotąd dość puste, w którym nagrywamy wideo. Mikrofon swoją drogą (na marginesie - iPhone 6 z dźwiękiem radzi sobie nie najgorzej!), ale ścianę i wnękę trzeba było wypełnić. I teraz jak tu mieć mebel, który:

a) może się zmienić w inny mebel albo w ogóle cokolwiek innego,
b) będzie możliwie najtańszy,
c) nie będzie wymagał praktycznie żadnego montażu
d) będzie lekki
e) będzie na tyle duży, by pomieścić książki i zasłonić ścianę?

Dziękuję Internetowi za ten pomysł, który podaję dalej. Złożyłam własny regał z 8 skrzynek. Koszt: 120 zł (8 x 15 zł). By był stabilniejszy, można użyć do jego złączenia taśmy monterskiej. Ja tego nie zrobiłam, choć rozważam.

Pozostaje jeszcze pokazać, jakie inne mebelki możecie z takich białych skrzynek zrobić. Gdy wynajmujecie mieszkanie i nie chcecie inwestować w meble, które potem mogą być nieprzydatne, gdy potrzebujecie czegoś efektownego, np. do ekspozycji produktów lub gdy po prostu lubicie rzeczy proste i nie chcecie bawić się W DIY, które Was przerasta.

Regały ze skrzynek - DIY:

therusticfurniturestore.com

yourhouseandgarden.com

http://29ruehouse.blogspot.com/2013/05/repurposed-kids-bookshelf.html

 

http://loft76.nl/